מגזינים באנגלית

 • מגזין ELLE

  96
  מגזין Elle גרסתו האמריקאית של מגזין ELLE הוותיק והמוכר המדווח לקוראיו על הטרנדים האחרונים בעולם האופנה, היופי והסטייל. כל גיליון של מגזין ידוע ונחשב זה מספק סקירה נרחבת של מספר מגוון של נושאים כגון יופי, איפור, בידור, עיצוב, תרבות, אומנות עם התמקדות על עולם האופנה העכשווי.

 • מגזין VOGUE

  96
  מגזין Vogue הוא סמכות בכל הנוגע לאופנה שקובע את הסטנדרט קרוב למאה שנה, מה שהופך אותו לאחד המגזינים הנמכרים ביותר ברחבי העולם. כל גיליון מציג סיקור של כל מה שחדש וטרנדי בתחום היופי, סטייל, בריאות, כושר, סלבריטי וכמובן אופנה. הסיסמא של המגזין היא " לפני שזה באופנה, זה ב- VOGUE".

 • מגזין BAZAR

  96
  מגזין Bazaar רואה עצמו כסמכות ומקור ידע לכל מה שקשור בעולם האופנה והלייף סטייל. בכל גיליון של המגזין ניתן למצוא את המידע העכשווי והמעניין ביותר בכל הנוגע למעצבים נחשבים, יופי וטיפוח, בידור, תרבות, אומנות, המתלבשים הטובים בעולם וכמובן סיקור מקיף של עולם האופנה.

 • מגזין IN STYLE

  96
  מגזין Instyle מגזין הרואה בעצמו מדריך ליצירת סטייל אישי ועכשווי תוך התעדכנות בכל מה שקורה בעולם האופנה, הבידור והיופי. כל גיליון מאפשר לקוראיו לגלות את המיטב מעולם האופנה והיופי ולהתאים אותו לצרכיו שלו. ניתן למצוא עצות טיפוח רבות, רעיונות לדיאטה, ראיונות עם מפורסמים, הפקות אופנה עדכניות, טיפים לעיצוב הבית ועוד.

 • מגזין MARIE CLAIRE

  מגזין Marie Claire גזין ידוע המציע לקוראיו כתבות על תחומים החל מסקס, אהבה, יופי, עולם המפורסמים, דיאטות, עצות טיפוח וכמובן הרבה אופנה. מגזין מתוחכם ומעניין בו ניתן למצוא נגיעה למגוון רחב של נושאים מעניינים ועכשוויים, תוך התמקדות על סיקור תחום האופנה, היופי והלייף סטייל מרחבי העולם בשילוב עם כתבות על נושאים אקטואליים שונים.

 • מגזין COSMOPOLITAN

  מגזין Cosmopolitan מגזין לייף סטייל מהנה וצעיר הנקרא על ידי מיליונים ברחבי העולם ומסקר מגוון רחב של נושאים. מגזין המציג בכל גיליון מידע רב בנושאים מגוונים כמו אופנה, יופי, סקס, לייף סטייל, יחסים, בריאות, תרבות, בידור, סלבריטי ועוד. לכל קורא של מגזין זה מובטחת הנאה ועניין.

 • מגזין GLAMOUR

  96
  מגזין Glamour מגזין המגדיר עצמו "כתנ"ך של כל אישה" המסקר נושאים רבים תוך שמירה על סגנון צעיר, עכשווי ועדכני. בכל גיליון של מגזין זה ניתן למצוא כתבות על מגוון רחב של תחומים החל מעצות הגזה ועיצוב בית, דרך טיפים לטיפוח, איפור ודיאטות ועד לסקירה של עולם האופנה העכשווי. המגזין מקפיד על גישה מהנה, מעניינת וצעירה.

 • מגזין PEOPLE STYLE WATCH

  96
  מגזין PEOPLE STYLE WATCH מגזין אופנה וסטייל מבית היוצר של המגזין people הידוע,מהדורה חודשית המביאה את כל מה שחדש בעולם האופנה,מציג מאות אביזרי אופנה חדשים החל מנעליים,תיקים,תכשיטים ועוד ועוד,תמונות של מפורסמים וסגנון הלבוש שלהם,דוגמאות לסטיילינג נכון על מפורסמים,סגנונות איפור ותסרוקות והכל במגזין אחד.

 • מגזין ELLE DECOR

  96
  מגזין Elle Decor מגזין אמריקאי לעיצוב פנים עכשווי ומתוחכם, צעיר ודינאמי. ניתן לקטלג אותו אי שם באמצע שבין Architect Digest ובין WALL PAPER. המגזין מכיל עיצובים צבעוניים, בעלי דמיון ויצירתיות ומהווה מקור אמין לרעיונות וטרנדים אופנתיים. המגזין קולע לטעמם של רבים המתעניינים בעיצוב גנים, דירות קטנות, בונגלו ובתים כפריים ועושה סינתזה בין אופנה ועיצוב פנים. מציג דוגמאות והצעות לדגמי אריגים בדים ואביזרים. בכל גיליון מאמרים וטורים מעניינים שנותנים עצות במגוון נושאים כגון איך ניתן לעצב חלל קטן בצורה מקסימאלית ושימושית ומביא הצעות של מומחים רבים. כל זאת ועוד כדי לעודד קוראים לפתח את היצירתיות שלהם ולהביא אותה לידי ביטוי.

 • מגזין ARCHITECTURAL DIGEDT

  96

  מגזין עיצוב ARCHITECTURAL DIGEDT

 • מגזין VERANDA

  96
  מגזין Veranda מגזין ייחודי לעיצוב פנים המשלב מודרניות עם השפעות ויקטוריאניות. בכל גיליון תוכלו להתעדכן בפרויקטים נבחרים פרי עבודתם של המעצבים המובילים והמרתקים כיום. מכיל מידע רלוונטי בתחומים מגוונים כגון ריהוט מיוחד לבית, צבע, עיצוב גינות, עצות לטיפוח הגינה, מטבחים ועוד. בנוסף ניתן לקרוא מאמרים מרתקים בנושאים שונים כגון עיצוב אומנותי, ארכיטקטורה, ריהוט ועוד.

 • מגזין עיצוב House Beautiful

  96
  מגזין עיצוב House Beautiful

 • מגזין DWELL

  103
  מגזין DWELL מגזין עיצוב

 • מגזין Better Home And Gardens

  מגזין BETTER HOME AND GARDENS מגזין לעיצוב בתים, גינות, אדריכלות נוף, בישול, עיצוב פנים ועוד. בכל גיליון ניתן למצוא מאגר של רעיונות ועצות שימושיות לעיצוב פנים ואדריכלות נוף. בנוסף כולל טורים אישיים בנושאי משפחה וגידול ילדים, טיפול בפיננסים, המלצות לאירועים ובילויים משפחתיים ועוד.מדי שנה המגזין מוציא לאור גיליונות מיוחדים שמוקדשים לחגים ולחופשות, בתוכם תמצאו מתכונים מיוחדים, רעיונות לאירוח וארגון מסיבות.

 • מגזין SHAPE

  מגזין Shape מגזין בריאות לנשים שנועד לתת ייעוץ והכוונה לנשים שמעוניינות לעצב ולחטב את גופן, לחיות בריא יותר ולהרגיש טוב יותר עם עצמן. מגזין ידוע ומוכר המיועד לנשים ומכיל מאמרים על התעמלות וספורט, תזונה, פסיכולוגיה, טיפוח ויופי, אופנה ועוד.

 • מגזין FITNESS

  מגזין fitness מגזין בריאות ולייף סטייל המיועד לנשים ספורטיביות העוסקות בפעילות גופנית ומקפידות על אורח חיים בריא. כל גיליון של מגזין בריאות וספורט זה מכיל מידע נרחב על גישות שונות לבריאות, תרגילים לחיזוק הגוף ואיזון הגוף והנפש. בנוסף ניתן למצוא עצות מגוונות לחיים בריאים וטובים יותר, דיווח על מאמרים מעניינים בנושאים רפואיים שמשפיעים על חיי האישה ועוד.

 • מגזין YOGA

  מגזין Yoga המגזין המוביל בעולם בתחום היוגה, מספק את כל מה שצריך לדעת על עולם היוגה, מגוון רחב של טכניקות ותרגילים ביוגה למתחילים ולמקצועיים. מציע גם דרכים לחיים בריאים בתזונה ועוד…

 • מגזין OPRAH

  מגזין OPRAH מבית היוצר הפורה של OPRAH הממשיך את הגישה והסיקור מתוכנית הטלוויזיה הידועה לצד מגוון רחב של נושאים שונים. מגזין המגדיר אותו ככלי בידי נשים ליצירת ביטחון, רעיונות להגשת חלומות, לביטוי הסטייל הייחודי להם. בכל גיליון ניתן למצוא כתבות על מגוון רחב של נושאים כמו אופנה, בריאות, סיפורים אישיים, עיצוב פנים, מתכונים, יחסים ועוד.

 • מגזין LIVING

  מגזין Living המגזין המפורסם מבית ההוצאה היצירתי של MARTHA STEWART המהווה מקור השראה ומידע מעניין ויצירתי. מטרתו של מגזין זה היא להוות מקור להשראה ולימוד למגוון רחב של תחומים. בשילוב של סגנון ויעילות מציג המגזין כתבות על נושאים כמו אופנה, רעיונות ייחודים ויצירתיים להגשה, עיצוב הבית, הפקת אירועים, רעיונות למסיבות לילדים, מתכונים קלים להכנה, עצות בריאות ועוד.

 • מגזין REAL SIMPLE

  מגזין REAL SIMPLE מגזין עכשווי ומגוון המגדיר עצמו כמגזין לדרך חיים נוחה ואיכותית. בכל מגזין ניתן למצוא סקירה של נושאים מגוונים החל מעצות לעיצוב הבית, דרך טיפים לניקיון, מתכונים, סיפורים אישיים, לייף סטייל, כסף, בריאות, עבודה, חופשות ועוד.

 • מגזין READARS DIGEST

  מגזין READARS DIGEST מגזין אמריקאי פופולארי, אשר נחשב למספר אחד בעניין הקוראים ומתעסק בנושאים מגוונים. בכל גיליון ניתן למצוא כתבות בנוגע לפוליטיקה, בריאות, בידור, אומנות ומאורעות חשובים. הסיפורים האישיים שמתפרסמים, מכילים הומור רב ודרך הסתכלות מיוחדת על החיים, שמתאימה לקהל האמריקאי.

 • מגזין BON APPETIT

  מגזין BON APPETIT מגזין מוביל לבישול ואירוח שמסקר מגוון של תחומים הקשורים לאוכל החל ממתכונים מומלצים, המלצות על מסעדות ועד לעיצוב מטבחים ודרכי הגשה. בכל גיליון של המגזין ניתן למצוא כתבות במגוון נושאים כגון אירוח פורמאלי או פשוט, המלצות ליינות ולאלכוהול, עיצוב מטבחים, המלצות למוצרים, טורים שמתמקדים בנושאים מעניינים כמו אתרים נבחרים ברחבי העולם בליווי תמונות של מאכלים מקומיים ועוד. בנוסף תוכלו לקבל שפע של רעיונות להכנת מתכונים פשוטים או מורכבים יותר לכל מטרה של עוגות ומאפים, אוכל בריא, בישול ביתי ועוד.

 • מגזין FOOD&WINE

  מגזין Food & wine הוא מגזין מוביל לבישול ולאפייה המסקר ברמה גבוה את כל מה שקשור לתחום האוכל. כל גיליון מקיף נושא מסוים כגון 25 רעיונות למסיבות או 35 רעיונות להכנת תבשילים טעימים ומהירים וכדומה. המגזין מכיל שפע של רעיונות ומתכונים למגוון לחמים, קינוחים, מרקים, סלטים, יינות, ועוד. בנוסף תוכלו לקבל עדכונים על המסעדות הנחשבות ביותר, ביקורות והמלצות על יינות, אוכל מזין ובריא וכל זאת מהמומחים ביותר, לצד תמונות מעוררות תיאבון והשראה.

 • מגזין NATIONAL GEOGRAPHIC

  מגזין נשיונאל ג'אוגרפיק, המגזין המפורסם בעולם בנושא טבע ובעלי חיים, אשר העמיד סטנדרטים חדשים בכל הקשור לעולם החי ולתקשורת. מיליוני הקוראים הנאמנים של מגזין זה מוצאים מדי חודש תמונות מרהיבות של נופים, חיות ומפות, שמביאות את הטבע קרוב אליהם. הסיפורים הרבים כוללים בתוכם מידע רב אודות תרבויות רחוקות, היסטוריה, מדע ואספקטים שונים של הכדור בו אנו חיים.

 • מגזין TRAVELER

  מגזין Traveller מיועד לברי המזל שמתכננים את חופשתם, ורוצים לעשות זאת בסטייל ובפינוק מושלם. בין דפי הגיליונות נמצא המלצות וכתבות אודות מקומות הנופש החמים ביותר לכל עונה ברחבי העולם. האתרים המוצגים נעים בין חופשה רגועה על חוף הים לבין מסיבות סוערות וחיי לילה, כל מה שנותר זה לבחור ולארוז את התיק.

 • מגזין GQ

  מגזין GQ מגזין המגדיר את עצמו כמיועד לגבר המודרני ומציע לקוראיו להישאר מעודכנים בנושאים כגון אופנה, מכוניות, כושר ועוד. מגזין מוכר המציג בכל גיליון כתבות בנושאים רבים כגון אופנת גברים, כושר, טיולים, בחורות, סקס, מכוניות, ספורט, בידור, לייף סטייל, אלכוהול ועוד. המגזין מקפיד להביא סיקור טרנדי, מעניין ומעודכן.

 • מגזין ESQUIRE

  מגזין ESQUIRE מגזין סגנון חיים המיועד לגברים, ומיועד בעיקר לאלו משקיעים בכל הפינוקים של החיים – לבוש, מסעדות, נשים וחופשות. בגיליונות השונים ניתן למצוא פרטים אודות החידושים באופנת גברים, מכוניות יוקרה, מופעי בידור ודרכים לעשיית כסף. במגזין ישנו מבט על התרבות הגברית החל מאנשים עצמם, מקומות בילוי, מחשבות ודברים שצריך כל גבר לדעת.

 • מגזין FORBES

  מגזין עיסקי – כלכלי

 • מגזין ENTREPRENEUR

  מגזין כלכלי – עיסקי

 • מגזין BLOOMBERG

  מגזין עסקי כלכלי.

 • מגזין MENS HEALTH

  מגזין ספורט ובריאות המיועד לגברים ומכיל סקירה רחבה של כל הקשור לעולם זה כמו למשל תחום פיתוח הגוף ושרירים. מגזין גברים המציע קוראיו מידע אמין ומעודכן בנושאים כמו אימון, פיתוח גוף, תזונה, דיאטה ועוד.

 • מגזין BICYCLING

  מגזין Bicycling מגזין מקצועי שעוסק ברכיבה ספורטיבית על אופניים ומיועד רוכבים מנוסים ומתחילים כאחד. מגזין זה מיועד לרוכבים רציניים ומתחילים שמחפשים עצות לשיפור טכניקה, לרכיבה מהירה יותר וארוכה יותר. נותן מידע והמלצות על סוגי אופניים שונים, ציוד ובריאות. ממליץ על אתרים מיוחדים לטיולי אופניים, תחרויות ועוד.

 • מגזין CAR DRIVER

  מגזין לרכב שמספק מידע על סוגי רכבים מגוונים המיועד לנלהבים שמעוניינים לקבל מידע בתחום. בכל גיליון ניתן למצוא דירוג של רכבים חדשים שיוצאים לשוק, תוצאות מבחני שטח, מידע טכני, מוצרים וטכנולוגיות חדשות, מרוצי מכוניות, אירועים מיוחדים ברחבי העולם, ייעוץ לקונים, מאמרים רלוונטיים מפי מומחים ועוד.

 • מגזין POPULAR SCIENCE

  מגזין פופיולר סיינס מגזין מפורסם ומוצלח הסוקר את כל החדש בתחום המדע. כל גיליון סוקר את החדשות האחרונות בתחום האלקטרוניקה, התקשורת, מכוניות, כלים, תעופה, חקר החלל, מדעים, אנרגיה צילום ואמצעים טכנולוגיים. המגזין מיועד לכל האנשים, אשר רוצים להיות מעודכנים לגבי הנעשה בעולמנו המהיר וחשוב להם לעמוד בקצב ההתפתחויות המדעיות.

 • מגזין DISCOVER

  מגזין DISCOVER מגזין בנושא מדעים, המיועד לקוראים בעלי ניסיון בתחום, שמעוניינים להעמיק ולחקור את עולם אינסופי זה. כל גיליון חושף טווח רחב של עיסוק במדעים כגון: החיים העתיקים, רפואה, חלל, איכות הסביבה, פיסיקה והתפתחות הטכנולוגיה . בנוסף לכך, המגזין חושף את הגברים והנשים, שעומדים מאחורי ההישגים הטכנולוגיים העכשוויים.

 • מגזין TRIATHLETE

  מגזין Triathlete מגזין אינפורמטיבי על אתלטיקה בכלל ועל תחרות הטריאתלון בפרט ומיועד לספורטאים מכל התחומים. כל גיליון מכיל מידע רחב ושימושי במגוון תחומים כמו מידע על ציוד, עצות בריאותיות, טיפים לשיפור הטכניקה, רעיונות על אסטרטגיות אימון שונות, מידע על תחרויות ועוד. בנוסף מכיל מידע על ספורטאים מובילים, נותן המלצות לביגוד ואפנה ספורטיבית ומספק את כל המידע שספורטאים זקוקים לו.

 • מגזין RUNNERS

  מגזין שמיועד לספורטאים ואצנים רציניים שמעוניינים לקבל עצות ואסטרטגיות שונות לריצה ביחד עם מידע על שמירת הבריאות. בכל גיליון ניתן לקבל עצות לשיפור היכולת הפיזית, מניעת פציעות, שריפת שומנים והפגת מתחים למימוש הישגים אישיים. בנוסף מכיל מאמרים רלוונטיים בנושא, מדווח על אירועים ספורטיביים ותחרויות, מציג ראיונות עם אצנים מצטיינים ועוד.

 • מגזין SLAM

  מגזין slam מגזין על כדורסל שמספק עדכונים וחדשות מעולם הכדורסל ברוח ה-היפ-הופ. כל גיליון של מגזין זה מכיל מידע על כדורסלנים צעירים בדרכם ל- NBA, ראיונות עם המובילים, מידע על משחקים מכל הרמות, אופנה, מידע על תחרויות וליגות שונות בעולם ועוד.

 • מגזין SURFER

  מגזין Surfer מגזין גלישה ידוע המיועד לגולשים מקצועיים וחובבים כאחד המציג מידע וטיפים רבים הקשורים לתחום פעילות זה. מגזין המוקדש לתחום הגלישה במים. בכל גיליון ניתן למצוא ראיונות עם גולשים מקצוענים, תמונות מתחרויות ואירועים נבחרים, המלצות ליעדים נחשקים בעולם, עצות לשיפור הטכניקה ועוד.

העיתונים מגיעים חדשים לגמרי. האספקה של העיתונים סדירה ומגוונת והלקוחות נהנות מהעובדה שיש ברשותן מגזינים. 
עומר שמעונימעצב שיער
צור קשר